Handsfree Ακουστικά

Βλέπετε 1–20 από 1000 αποτελέσματα

Apple EarPods (2024) Earbuds Handsfree Ακουστικά με Βύσμα Lightning Λευκό

Original price was: 17,35 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 15,22 €.
Τα EarPods σχεδιάστηκαν με βάση το σχήμα του αυτιού. Γεγονός που τα καθιστά πιο άνετα από οποιαδήποτε άλλα ακουστικά in-ear

Apple EarPods MTJY3 Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Λευκό

Original price was: 18,86 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 16,54 €.
Ενημέρωση : Οι εικόνες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ενδέχεται να διαφέρουν από το τελικό προϊόν.

Apple Earpods MYQY3 Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Λευκό

Original price was: 17,35 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 15,22 €.
Ενημέρωση : Οι εικόνες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ενδέχεται να διαφέρουν από το τελικό προϊόν.

Apple MWU53ZM/A In-ear Handsfree Ακουστικά με Βύσμα 3.5mm Λευκό

Original price was: 10,76 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 9,44 €.
Σχεδιασμένα με βάση τη γεωμετρία του αυτιού ώστε να είναι άνετα και βολικά. Είναι κατασκευασμένα έτσι ώστε να αποδίδουν τη

JVC HA-FR9UC In-ear Handsfree με Βύσμα 3.5mm Λευκό

Original price was: 18,68 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 16,39 €.
Ανακαλύψτε την άνετη και ποιοτική εμπειρία ήχου με τα JVC HA-FR9UC In-ear Handsfree. Αυτά τα ακουστικά είναι ιδανικά για καθημερινή

JVC HAF-R17UCB-U In-ear Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Μαύρο

Original price was: 18,68 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 16,39 €.
Χαρακτηριστικά προϊόντος: Βάθος: 20 mm Ύψος: 80 mm Πλάτος: 30 mm Βάρος: 16.6 g Τύπος ελέγχου: Ενσωματωμένος έλεγχος Συνιστώμενη χρήση:

JVC HAF-R17UCW-U In-ear Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Λευκό

Original price was: 18,68 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 16,39 €.
Περιγραφή προϊόντος: Ύψος: 80 mm Πλάτος: 30 mm Βάθος: 20 mm Βάρος: 16.6 g Κίνηση Δεξαμενής: Κουμπί Συνιστώμενη Χρήση: Κλήσεις/Μουσική

Samsung EO-IC100 Bulk In-ear Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Λευκό

Original price was: 11,30 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 9,91 €.
In-ear ακουστικά type-C με καλώδιο από ύφασμα για να μην μπερδεύονται Διαθέτουν τηλεχειριστήριο τριών κουμπιών για έλεγχο έντασης και κλήσεων

Samsung EO-IC100 In-ear Handsfree Ακουστικά με Βύσμα USB-C Μαύρο

Original price was: 11,30 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 9,91 €.
In-ear ακουστικά type-C με καλώδιο από ύφασμα για να μην μπερδεύονται Διαθέτουν τηλεχειριστήριο τριών κουμπιών για έλεγχο έντασης και κλήσεων

Xiaomi Mi Piston Basic Edition In-ear Handsfree με Βύσμα 3.5mm Γκρι

Original price was: 4,71 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 4,13 €.
Ακουστικά in-ear με επίπεδο καλώδιο που τυλίγεται εύκολα και δεν μπλέκεται όσο ένα κανονικό καλώδιο και διαθέτει ενσωματωμένα πλήκτρα και μικρόφωνο, έτσι ώστε